Про компанiю

Інтернет магазин EXTRA FOOD – Представляє широкий асортимент продуктів харчування оптом та в роздріб, орієнтований на м.Черкаси.

EXTRA FOOD пропонує найширший асортимент продукції за найнижчими цінами та оперативною доставкою товару в зручне для Вас місце. Продукція інтернет-магазину EXTRA FOOD гарантує покупцю відмінну якість продукції виробника і високу екологічність товару. Товари, розміщені на нашому сайті, відповідають всім нормам і міжнародним стандартам якості. Наші партнери - провідні світові бренди міжнародного ринку, якість яких оцінено світовими фахівцями, науково-дослідними організаціями і всілякими спільнотами. Але головне - це якість перевірена часом!

Наш інтернет-магазин має ті якості, які дозволяють відвідувачам швидко вибрати потрібний продукт. Товари в нашому магазині поділені по групах, де Ви побачите не тільки об'єкт пошуку, але і доскональне опис його переваг та недоліків. Співробітники EXTRA FOOD доклали всіх зусиль для того, щоб навігація магазину була простою, доступною і ефективною. У нашому інтернет-магазині Ви можете проводити дії, які дуже важливі для кожного покупця:

1. Розглянути товар і дізнатися його якісні характеристики, а також виробника.

2. Можливість замовити товар без реєстрації.

3. Магазин надає повну інформацію про його власника.

4. Сайт розкриває всі нюанси доставки та оплати за придбаний товар.

У разі виникнення будь-яких труднощів, Ви можете звернутися за номером телефону, де підготовлені і досвідчені співробітники допоможуть обрати товар який Вам потрібно.

Мета нашої роботи - тісне спілкування з відвідувачами, клієнтами та партнерами.

Вибравши продукцію в нашому інтернет-магазині, Ви можете відкинути будь-які сумніви в питанні оперативності доставки. Співробітники нашої компанії забезпечать адресну доставку продукції по місту Черкаси. Наш клієнт завжди буде в курсі того, що відбувається.

Напевно, шкода витрачати час на роздуми про те, де можна придбати якісний товар. Варто звернутися в EXTRA FOOD і Ваше бажання буде виконано, практично, миттєво.

Информация о компании

Название:
EXTRA FOOD
Тип компании:
Дистрибьютор / Реселлер


Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок